Jídelníček     Z činnosti jídelny     Organizační řád

Z činnosti školní jídelny

Nejlepší jedlík 2008/9

Na den 5. června 2009 připravily „baby“ ze školní kuchyně „Jedlíka“ – vyhodnocení nejlepších jedlíků za druhé pololetí školního roku 2008/2009. Nehodnotila se jen konzumace jídel, ale i vzorné chování v jídelně.

Podařilo se sehnat sponzorské dary a nacvičit pěkné vystoupení, aby ocenění nejlepších strávníků proběhlo ve veselé náladě. Vystoupení doplnily i děti z mateřských škol z Domašova a Rudky a přijely i mažoretky Pusinky z Říčan. Na závěr svou odměnu dostaly všechny přítomné děti.

Jak se předávání podařilo, jaká byla při tom atmosféra a zájem dětí, posuďte sami z několika obrázků. Na vyhodnocení se přišli podívat i někteří rodiče.

Věříme, že vyhodnocení dalších Jedlíků bude následovat každé pololetí a „Jedlíci“ se stanou tradicí Školní jidelny v naší základní škole.

Všem, kteří akci připravili, i všem sponzorům touto cestou děkujeme.

Pozor, jídelna!